Bloghttp://stafurova.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskUz nespaja nas nic (stafurova) Fri, 24 May 2013 22:40:27 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/329273/Uz-nespaja-nas-nic.html?ref=rssMalá zástavka (stafurova) Sat, 28 May 2011 20:30:46 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/266460/Mala-zastavka.html?ref=rssChcem dotknúť sa vzduchu (stafurova) Sat, 07 May 2011 01:18:00 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/264477/Chcem-dotknut-sa-vzduchu.html?ref=rssČi smiem.. (stafurova) Mon, 11 Apr 2011 19:22:52 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/262123/Ci-smiem.html?ref=rssModrý deň (stafurova) Fri, 01 Apr 2011 23:13:39 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/261148/Modry-den.html?ref=rssPopletená (stafurova) Fri, 18 Mar 2011 21:03:59 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/259865/Popletena.html?ref=rssNaho sa priznávam (stafurova) Sun, 13 Feb 2011 18:22:23 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/256361/Naho-sa-priznavam.html?ref=rssZošitá tichom (stafurova) Mon, 24 Jan 2011 19:53:47 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/254304/Zosita-tichom.html?ref=rssTicho (stafurova) Wed, 15 Sep 2010 23:14:58 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/241458/Ticho.html?ref=rssČo bude potom (stafurova) Wed, 18 Aug 2010 22:20:51 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/238636/Co-bude-potom.html?ref=rssPosledná kapitola (stafurova) Fri, 30 Jul 2010 21:08:18 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/236738/Posledna-kapitola.html?ref=rssSom príliš dieťa? (stafurova) Thu, 29 Jul 2010 14:41:33 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/236584/Som-prilis-dieta.html?ref=rssPríliš mladá (stafurova) Sun, 25 Jul 2010 23:23:49 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/236176/Prilis-mlada.html?ref=rssLen s tebou (stafurova) Thu, 10 Jun 2010 19:39:03 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/231752/Len-s-tebou.html?ref=rssLúčenie (stafurova) Wed, 14 Apr 2010 18:01:41 +0200http://stafurova.blog.sme.sk/c/225812/Lucenie.html?ref=rssBeh (stafurova) Fri, 19 Mar 2010 12:04:44 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/223273/Beh.html?ref=rssMotýľ (stafurova) Tue, 02 Mar 2010 20:04:15 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/221361/Motyl.html?ref=rssMedzi mnou a tebou (stafurova) Wed, 17 Feb 2010 08:03:05 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/219944/Medzi-mnou-a-tebou.html?ref=rssIná som?! (stafurova) Mon, 15 Feb 2010 14:29:21 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/219779/Ina-som.html?ref=rssPavučina (stafurova)...keď mala Miška 15 boli aj takéto pocity....Thu, 11 Feb 2010 21:42:36 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/219410/Pavucina.html?ref=rssKto som?!? (stafurova) Wed, 10 Feb 2010 16:46:53 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/219273/Kto-som.html?ref=rssNeistá (stafurova) Thu, 04 Feb 2010 16:51:47 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/218599/Neista.html?ref=rssČo všetko človek zmarí (stafurova) Thu, 28 Jan 2010 17:01:08 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/217740/Co-vsetko-clovek-zmari.html?ref=rssČakáš ma za vodou (stafurova) Thu, 28 Jan 2010 16:57:32 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/217739/Cakas-ma-za-vodou.html?ref=rssV mimózach vietor (stafurova).. tak také niečo sa mi zrodilo v hlave v osudovú noc predmaturitnú :D sú to pozliepané názvy básní a próz už známych autorov..tak nech sa pekne číta..Sat, 23 Jan 2010 20:33:30 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/217227/V-mimozach-vietor.html?ref=rssSkryla som sa (stafurova) Sat, 23 Jan 2010 20:31:00 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/217225/Skryla-som-sa.html?ref=rssBez mena (stafurova) Wed, 20 Jan 2010 19:52:09 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/216924/Bez-mena.html?ref=rssNechcem tvoj život žiť (stafurova)... nuž, keď sa otcovia boja, že ich dcéry prestanú milovať.Wed, 20 Jan 2010 15:25:55 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/216891/Nechcem-tvoj-zivot-zit.html?ref=rss00 (stafurova) Tue, 19 Jan 2010 19:39:40 +0100http://stafurova.blog.sme.sk/c/216809/00.html?ref=rss